.

Tatár Mihály Fiú U15 Országos Bajnokság I. osztály középszakasz

PSE Zöld - MÁV ELŐRE 3:1 (25,21,25,25)
KESI - PSE Zöld 3:0 (19,21,23)

Gazsi Péter: A hétvégén hoztuk a kötelezőt, de az extra nem sikerült. Máv Előre meccset kisebb hullámvölgytől eltekintve végig uraltuk. A Kecskemét meccs egy igazán jó mérkőzés volt az eredmény ellenére. Az apró hibákat kell kiküszöbölnünk és akkor igazán jók lehetünk és lehetnek igazán jó játékosaink, de erre még van idejük a fiúknak. Gratulálok!

Tatár Mihály Fiú U15 Országos Bajnokság II. osztály középszakasz

MAFC-NLG - PSE Fehér 2:3 (20,25,25,17,15) PSE Fehér - GLP Nyíregyháza 1:3 (25,18,19,27)

Weczeráné Barta Katalin: Hosszú utazás után fokozatosan lendültünk bele a játékba, a döntő szettben nagyon szépen játszottunk, a második mérkőzésre rányomta bélyegét az edzésmentes tavaszi szünet, el is fáradtak rendesen a Srácok, próbáltam pihentetni, cserélni folyamatosan, mindenkinek tudtam játéklehetőséget adni, az utolsó szettben többször hátrányból fordítottunk, de nagy csatában alulmaradtunk.