Új vezetőedzőnk jelentős szakmai tapasztalattal érkezik klubunkhoz. Az elmúlt hat évben a Kazincbarcikai Vegyész RC kötelékében dolgozott, ahol utánpótlás- és felnőtt szinten egyaránt meghatározó szerepet vállalt a szakmai munkában. Most új kihívásként csatlakozik egyesületünkhöz.
A bejelentés különleges jelentőséggel bír, hiszen Toronyai Miklós és röplabda szakosztályunk vezetője, Weczera Csaba nemcsak a sportág iránti elkötelezettségükben osztoznak, hanem több évtizedes barátság is összeköti őket. A két szakember már 1992-ben egy csapatban röplabdázott a Kun Béla
Általános Iskola csapatában. Az akkor még fiatal játékosok útjai most, több mint harminc évvel később, a Pénzügyőrnél találkoznak újra.
A 2026/2027-es idény több szempontból is új korszakot nyit a magyar férfi röplabdában, hiszen az élvonal Extraligára és NBI-re válik szét. A Pénzügyőr SE az Extraligában folytatja szereplését, ahol Toronyai Miklós vezetésével kívánja elérni céljait.
Klubunk nevében sok sikert, eredményes munkát és közös sikerekben gazdag időszakot kívánunk új vezetőedzőnknek!
Üdvözlünk a Pénzügyőr családjában, Miki!