Az Íjász Diákolimpia döntőjében Buzás Anikó Márta (Jedlik Ányos Gimnázium) a reflex (olimpiai) íj kategória serdülő lány „A” korcsoportjában országos bajnoki címet szerzett. Szintén az első helyen végzett Tarjányi Vera (Jedlik Ányos Gimnázium), aki a barebow (irányzék nélküli) serdülő lány „B” kategóriában bizonyult a legjobbnak.
A Suli Íjász Bajnokság döntőjében Benedek Fanni a reflex (olimpiai) íj ifjúsági női kategóriájában ezüstérmet nyert, míg Buzás Anikó Márta újabb dobogós helyezést szerzett, és a serdülő lány kategóriában a második helyen zárt.
Versenyzőinknek és felkészítőiknek szívből gratulálunk az elért eredményekhez, és további sok sikert kívánunk a következő megmérettetésekhez!